Obsługa klienta w branży TSL!

Słupsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 21.06.2022

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko specjalista ds. obsługi klienta z językiem obcym.

Umowa zawierana jest bezpośrednio z klientem.

Lokalizacja: Kobylnica okolice Słupska

Zakres obowiązków:

Obsługa zleceń przewozowych

Kontakt z klientami obcojęzycznymi za pomocą środków komunikacji elektronicznej

Przyjmowanie zleceń, weryfikacja i wprowadzanie do systemu TMS

Rezerwacja okien czasowych na magazynach kontrahentów

Wprowadzanie danych dotyczących realizacji przesyłek do systemów informatycznych odbiorców towarów

Koordynacja pracy taboru własnego oraz podwykonawców

Współpraca z Działem Planowania Transportu w ramach Control Tower

Oczekujemy:

Doświadczenie branży TSL lub pokrewnej

Znajomość języka niemieckiego lub włoskiego bądź francuskiego na poziomie C2

Umiejętność posługiwania się systemami informatycznymi do obsługi klientów

Znajomość pakietu MS Office – Outlook, Excel

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia oraz zaangażowania (wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne)

Pracę w systemie jednozmianowym

Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity pozapłacowe - ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny

Zadzwoń po szczegóły 501683334

Sandra

Sandra

Sandra