Obsługa klienta online

Kalisz/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 23.08.2022

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Dodatkowa / sezonowa
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

W związku z dynamicznie rozwijającym się Zespołem poszukujemy osób do nawiązania współpracy

UWAGA:

Nie działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym MLM

Nie wymagamy rozmów telefonicznych

Nie wymagamy jeżdżenia po ludziach

Nie wymagamy spotkań na kamerze

Co oferujemy?

- wypłaty 2 razy w miesiącu na konto bankowe

- praca zdalna, w domu

- dodatkowe premie proporcjonalne do zaangażowania

- pełne wsparcie Zespołu oraz pomoc na każdym kroku

- gotowe szkolenia online - pełne wdrożenie niezbędne narzędzia do pracy

nie wymagamy doświadczenia, prowadzimy za rękę od A do Z

nie wymagamy żadnej inwestycji finansowej

nie wymagamy od osób żadnych danych poufnych, nie jesteśmy instytucją zbierającą dane i przetwarzającą je

Wymagania:

- ukończone 18 lat

- obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter działania

- aktualne zamieszkanie na terenie Polski

- komputer lub smartfon z dostępem do internetu

- obsługa komputera/smartfona na poziomie podstawowym

- motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników

Opis stanowiska pracy:

- reklama oraz promocja produktów

- odpisywanie na wiadomości od potencjalnych klientów

- obsługa Klienta

- polecanie produktów gotowym systemem (całkowicie online w domu przy użyciu komputera lub smartfonu z dostępem do internetu)

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

Możesz potraktować moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Podczas szkolenia możesz zarobić min 600 zł.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

na początek około 2 600 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie

Twoja praca polega tylko i wyłącznie na odpisywaniu ludziom na wiadomości gotowymi skryptami, formułkami oraz działanie na gotowych materiałach

Jeśli ogłoszenie jest wciąż widoczne, oznacza, że jest aktualne.

Zapraszam do kontaktu.

Kontakt

Kontakt

Kontakt