Murarz (klinkier) Belgia

Warszawa, Ursynów

Ogłoszenie dodane: 18.11.2020

Typ umowy:
Samozatrudnienie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem działająca w Belgii w sektorze: mieszkaniowym, usługowo-handlowym i budynków użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:
Murarz (klinkier)
Miejsce pracy: Maasmechelen/Belgia
55/2020

Zadania:
- Murowanie budynków od podstaw
- Murowanie fasad klinkierowych

Wymagania:
- Doświadczenie zawodowe w klinkierze minimum 3 lata
- Znajomość rysunku technicznego
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- Prawo jazdy kategorii B
- Punktualność, dokładność
- Gotowość na długoterminową współpracę
- Wymagane własne podstawowe narzędzia
- Założona działalność gospodarcza, Aktualny dokument A1
- Mile widziane 2-3 osobowe zespoły z własnym samochodem

Firma oferuje:
- Współpracę na podstawie samozatrudnienia
- Stawka 18-19 euro / h
- Bezpłatne mieszkanie służbowe; pokoje 2-os., media, nielimitowany Internet
- Bezpłatne dojazdy do pracy samochodem służbowym, lub kilometrówka na prywatny pojazd
- Nadgodziny w tygodniu i soboty
- Pracę całoroczną i atrakcyjny system urlopowy
- Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Formanway

Formanway

Formanway