Mechanik Samochodowy, Niemcy (bez języka)

Kraków, Krowodrza

Ogłoszenie dodane: 08.02.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Polsce, Niemczech i Holandii.
Naszym klientem jest warsztat samochodowy z okolic Berlina. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Zakres Obowiązków
Kompleksowy serwis samochodów osobowych różnych marek (naprawy elektromechaniczne, montaż akcesoriów, wymiany płynów i filtrów, itp.) praca z systemem komputerowym serwisu.
Wymagania
• Doświadczenie na stanowisku mechanik samochodowy/ elektromechanik
• Bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki i elektroniki samochodowej
• Umiejętność samodzielnej diagnostyki i rozwiązywania problemów z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych
• Mile widziana znajomość j. niemieckiego
• Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
Oferujemy
• Umowa o pracę na czas nieokreślony
• Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji (17-19 euro/godz. brutto)
• Darmowe zakwaterowanie
Podsumowanie Oferty
Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C. w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

GD Profesja

GD Profesja

GD Profesja