MECHANIK

Rumia/ wejherowski/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 16.09.2020

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

MECHANIK

Miejsce pracy: Dębogórze, 84-232 Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/20/1434

OBOWIĄZKI:
Praca w Warsztacie Obsługi Pojazdów Sekcji Zabezpieczenia w Składzie Dębogórze.
Wykonywanie napraw bieżących, prac mechanicznych i elektromechanicznych na sprzęcie służby czołgowo-samochodowej

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:
- Wymagania: umiejętność wykonywania prac mechanicznych, elektromechanicznych, prac naprawczych, obsługowych i konserwacyjnych sprzętu służby czołgowo samochodowej. Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej na ww. stanowisku. Wynagrodzenie zasadnicze 2835 zł brutto + dodatki (okres próbny 3 miesiące)

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Rumia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 835 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA

Adres:
Ciasna 7, 78-601 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
tel: 261 267 818

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7:00 - 15:00

Wymagane dokumenty:
- CV, list motywacyjny
Dokumenty aplikacyjne winny być opatrzone klauzulą o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zatrudnienia.
Dokumenty należy składać osobiście w siedzibie pracodawcy w m. Dębogórze

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni