KSIĘGOWY

Trzęsówka/ kolbuszowski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 10.07.2020

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KSIĘGOWY

Miejsce pracy: 36-106 Trzęsówka 12, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/20/0411

OBOWIĄZKI:
Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS), nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych. Po okresie próbnym umowa na czas określony

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
- Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Wymagania inne:
- Wymagane doświadczenie związane z pracą w księgowości, chęci do pracy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Trzęsówka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Sławomir Bujak

Adres:
36-106 Trzęsówka 12, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Sławomir Bujak
e-mail: slawomirbujak@poczta.onet.pl
tel: 506 071 555

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Kontakt z pracodawcą osobisty w siedzibie firmy
lub telefoniczny: 506 071 555
CV na adres: slawomirbujak@poczta.onet.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej