Księgowa- umowa o pracę / benefity, Gliwice

Gliwice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 26.05.2022

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Dla naszego Klienta producenta elementów dla branży automotive poszukujemy
kandydatów na stanowisko: Księgowa/y.

Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków na stanowisku:

• Księgowanie oraz kontrola dokumentów zakupowych
• Księgowanie faktur sprzedażowych, wyciągów bankowych
• Rozliczenia podatkowe VAT- weryfikacja rejestrów sprzedaży, zakupu;
• Sporządzanie informacji finansowych na potrzeby Zarządu, Grupy Kapitałowej oraz instytucji finansowych,
• Uzgadnianie kont bilansowych
• Terminowe potwierdzanie oraz uzgadnianie sald z kontrahentami, Intercompany,
• Obsługa płatności w systemie bankowym dla klienta polskiego i zagranicznego
• Raportowanie w obrębie Cash Flow na potrzeby Grupy Kapitałowej, audytu
• Kontakty z instytucjami zewnętrznymi np. urzędy skarbowe, sprawozdania GUS

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe ( rachunkowość, finanse)
• Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Księgowego przy obsłudze pełnej księgowości w firmie produkcyjnej
• Znajomość zagadnień podatkowych oraz Ustawy o Rachunkowości
• Poszukujemy osób: ambitnych, zmotywowanych, otwartych na zmiany, dokładnych, sumiennych, chcących się rozwijać
• Znajomość obsługi systemów klasy ERP
• Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
• Komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, terminowość w realizacji zadań
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym na poziomie A2-B1,

W zamian oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą
• Przyjazną atmosferę pracy
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz współpracę w profesjonalnym zespole
• Atrakcyjny system wynagrodzenia a także pakiet benefitów, m. in. prywatną opiekę medyczną,
• Grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie z ZFŚS, program oszczędnościowy
• Możliwość rozwoju zawodowego – poszerzania wiedzy oraz umiejętności , szkolenia wspierające Twój rozwój
• Niezbędne narzędzia pracy
• Elastyczne godziny pracy, w tym możliwość pracy w trybie „Home Office”
• Work-life balance
Szczegóły oferty pod nr tel. 500 465 132- zadzwoń lub wyślij SMS o treści Księgowa,
a oddzwonimy.

Iwona

Iwona

Iwona