Konserwator

Kraków, Krowodrza

Ogłoszenie dodane: 08.04.2022

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

5. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie to jeden z większych i nowocześniejszych Szpitali, posiadający specjalistyczną bazą zabiegowo-diagnostyczną.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konserwator
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
-wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie Szpitala
-wykonywanie prac związanych z konserwacją urządzeń wodno-kanalizacyjnych
-wykonywanie prac naprawczych związanych ze sprzętem meblowym
-bieżące reagowanie na występujące potrzeby w zakresie usterek oraz inne drobne czynności remontowe
-możliwe prace na wysokości powyżej 3 m

Wymagania:
-doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
-umiejętność obsługi sprzętu na stanowisku pracy
-umiejętność pracy w zespole
-sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:
-zatrudnienie w ramach umowy o pracę
-świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie cv lub złożenie dokumentów osobiście w Dziale Kadr i Szkoleń 5 WSzKzP SP ZOZ w Krakowie, ul. Wrocławska 1-3, Budynek Komendy Szpitala (parter)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, spełniającymi niezbędne kryteria.

Edyta Dulińska