KIEROWCA CE | 2/2 | 2200€ | Fulda- WYSOKA STAWKA!

Wrocław, Krzyki

Ogłoszenie dodane: 29.11.2022

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. C+E

Opis stanowiska:

Trasy krótkobieżne i dalekobieżne na terenie Niemiec
Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą typu plandeka
Praca w systemie 2/2

Wymagania niemieckiego pracodawcy:

Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca C+E
Chęć podjęcia pracy od zaraz
Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Wymagane podstawowe uprawnienia ADR lub chęć ich wyrobienia

Niemiecki pracodawca oferuje:

Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Terminowe wynagrodzenie w wysokości
– system 2/2: 2000€ brutto + 200€ brutto premii (bezszkodowość) + diety 14/28€ netto
Stałą, stabilną pracę w rozwojowej, niemieckiej firmie transportowej
Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.in. Kindergeld)
Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
Opłacanie składek emerytalnych
Ustawową ilość dni urlopowych

Aplikację prosimy składać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: praca@sara-personal.com bądź telefonicznie pod numerem: 0048 609 007 759.

Numer agencji (KRAZ): 26870

Emilia

Emilia

Emilia