KASJER / SPRZEDAWCA

Pszczyna/ pszczyński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 11.07.2020

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Piastowska 27, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/20/0247

OBOWIĄZKI:
praca na stanowisku kasjera / sprzedawcy w sklepie spożywczym.

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
- Uprawnienia: Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:
- książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Pszczyna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Gabriela Nalborczyk

Adres:
Piastowska 27, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
tel: 668819973

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie