IT System Specialist

Poznań, Grunwald

Ogłoszenie dodane: 14.01.2022

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta, firmy świadczącej kompleksowe rozwiązania w modelu DaaS skierowane do wiodących firm z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

IT System Specialist (regular / senior)

Miejsce pracy: Wrocław / Kraków / Katowice (praca w systemie hybrydowym)
Branża: IT
Wynagrodzenie: 8 000 - 11 000 zł brutto

Zadania:

Administrowanie, utrzymanie i rozwiązywanie problemów z infrastrukturą systemową i sieciową
Wdrażanie nowych rozwiązań i integrowanie usług biznesowych
Konfiguracja narzędzi zarządzania systemami
Zapewnienie ciągłości działania serwerów i usług
Projektowanie rozwiązań i procesów (optymalizacja wydajności operacyjnej, dostępności i wydajności systemów)
Uruchamianie aplikacji, usług, platform i sieci (dostarczenia usług zgodnie z umowami SLA)
Zarządzanie pojemnością i wydajnością systemów i ich komponentów
Planowanie i wdrażanie nowych projektów / nowych konstrukcji
Prowadzenie szczegółowej dokumentacji funkcjonalnej i operacyjnej

Wymagania:

Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu i administrowaniu technologiami Microsoft tj. Windows Server 2008/2012/2016/2019 (IIS, print i file service, FTP itp.), Sharepoint, SQL Server
Wiedza z zakresu serwerów z usługą terminalową (MS FsLogix, VMware Horizon itp.)
Znajomość rozwiązań sieciowych: routing, switching, firewalle, load balancery, usługi proxy, protokoły i bezpieczeństwo
Podstawowa znajomość systemu Linux (Ubuntu, Debian)
Praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów
Biegłość w języku angielskim na poziomie C1 oraz znajomość słownictwa specjalistycznego
Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki/inżynierii lub doświadczenie w pokrewnej dyscyplinie

Oferta:

Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie z branży IT
Możliwość realizacji własnych pomysłów, wyzwań
Rozwój w wielokulturowym środowisku pracy o płaskiej strukturze
Możliwość udziału w projektach CSR
Pakiet powitalny, pełne wprowadzenie do firmy, program Buddy, który pomoże we wdrożeniu
Kursy językowe, zniżki w uczelniach partnerskich, szeroki wybór szkoleń na wewnętrznej platformie e-learningowej, dla dzieci pracowników dostęp do modułów edukacyjnych
Możliwość pracy w systemie hybrydowym
Pakiet świadczeń współfinansowanych: obiady i karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie dla Ciebie, Twojego partnera i członków rodziny

Piotr Kuźniak