INŻYNIER BUDOWY

Koszalin/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 27.01.2022

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Obowiązki:
• nadzorowanie przebiegu prac na budowie pod względem jakościowym oraz zgodności z harmonogramem – praca w delegacji,
• kierowanie grupą podległych pracowników i podwykonawców,
• przygotowywanie obmiarów prac,
• sporządzanie i przechowywanie dokumentacji jakościowej budowy.
Wymagania:
• co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera budowy w branży budownictwa przemysłowego
• wykształcenia wyższego kierunkowego w specjalności – konstrukcje budowlane i inżynierskie,
• dyspozycyjność – praca w delegacjach,
• prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• ciekawą pracę w dużej firmie,
• wsparcie doświadczonego zespołu,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
• przyjazną atmosferę pracy,
• pakiet benefitów pozapłacowych oparty na kafeterii np. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia dodatkowe, bilety do kina itp.

Grażyna Misiowska