GŁÓWNY KSIĘGOWY RSP ŁOWKOWICE

Łowkowice/ kluczborski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 24.09.2020

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Ks. Rigola 42, 46-211 Łowkowice, powiat: kluczborski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/20/0844

OBOWIĄZKI:
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie
- możliwość rozwoju zawodowego
- koleżeńską atmosferę w pracy
Praca na podstawie umowy kandydata na członka spółdzielni.

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:
- Biegła znajomość obsługi komputera. Dobra organizacja pracy. Sumienność. Doświadczenie zawodowe.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Łowkowice
Rodzaj umowy: Spółdzielcza umowa o pracę
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W Łowkowicach

Adres:
Ks. Rigola 42, 46-211 Łowkowice, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
e-mail: wsobanski85@gmail.com
tel: 774131979

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: wsobanski85@gmail.com
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 26 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku