FORMIERZ - ZALEWACZ

Brzeg/ brzeski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 16.11.2020

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Armii Krajoiwej 40, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/20/0947

OBOWIĄZKI:
Formowanie, zalewanie, praca na wydziale odlewni.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku formierza-odlewnika, formierza-zalewacza. (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)

Wymagania inne:
- Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku formierza-odlewnika, formierza-zalewacza.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Brzeg
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Brzeska Fabryka Pomp i Armatury "Meprozet" Sp. z o.o.

Adres:
Armii Krajoiwej 40, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Joanna Grzybowska-Ślusarczyk
tel: 774164031

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 07.00-15.00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu