ELEKTROMECHANIK

Kuchary/ pleszewski/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 22.04.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 63-322 Kuchary 24F, powiat: pleszewski, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/21/0500

OBOWIĄZKI:
Praca w godz. 6-14 lub 7-15. Utrzymywania sprawności maszyn, linii technologicznych i innych urządzeń produkcyjnych, nadzorowanie infrastruktury maszyn i urzadzeń, wykonywanie przeglądów maszyn i urzadzeń , bieżące naprawy maszyn i urzadzeń zgodnie ze zleceniami.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
- Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe, uprawnienia SEP E1, wiedza z zakresu hydrauliki, mechaniki oraz elektromechaniki, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kuchary
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
FINAL SPÓŁKA AKCYJNA

Adres:
KOKSOWNICZA 9, 42-523 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Aleksandra Miłek
e-mail: praca@final.pl
tel: 693 530 390

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 9-15

Wymagane dokumenty:
Osoby zainteresowane proszone są o telefoniczne umówienie się na spotkanie z pracodawcą lub o przesłanie aplikacji na e-mail

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu