Dyrektor Sprzedaży - sektor OZE - praca zdalna

Warszawa, Wawer

Ogłoszenie dodane: 08.03.2021

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Niepełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Poszukiwany Mistrz Rycerzy Słońca!

[Dyrektor Sprzedaży Dobrej Energii]

Umiesz i lubisz sprzedawać?
Jesteś prawdziwym przywódcą i do walki stajesz ramię w ramię ze swoim zespołem?
Chcesz sprzedawać produkty OZE, które zmieniają Świat na lepszy (i bardziej zielony)?
Masz co najmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży poparte sukcesami.
Jeśli tak, to dołącz do naszego zespołu!

A jeśli dodatkowo masz doświadczenie w sprzedaży zdalnej, zarządzałeś co najmniej 3 osobowym zespołem, prowadziłeś rekrutacje? A może świat marketingu i social media nie jest Ci obcy? Daj nam o tym znać w swoim zgłoszeniu! :)

MISJA: Stworzyć Dream Team z EKO maniaków :)

Twoje zadania:

rekrutacja świetnych sprzedawców do Twojego zespołu
przygotowywanie materiałów do nauki i edukacja mniej doświadczonych Rycerzy
wspierać swój zespół w zdalnej sprzedaży,
edukacja klientów biznesowych i indywidualnych z OZE,
przygotowywanie ofert OZE m.in mikroinstalacje fotowoltaiczne, udziały w elektrowniach słonecznych, systemy grzewcze, ładowarki i auta elektryczne i pozostałe związane z EKO
przygotowywanie ofert produktów finansowych tj kredyty, leasingi, aby sfinansować powyższe cele i nie tylko.
pomoc klientom poszkodowanym przez COVID poprzez programy wsparcia i dotacje
współtworzenie treści na social media
zasypywanie Zarządu energetycznymi pomysłami
tworzenie szkoleń i webinarów dla pracowników i klientów
i przede wszystkim dajesz dobrą energię!

Oferujemy:

Zarobki: dostosowane do doświadczenia. Min. 4800 brutto (podzielne na stawkę godzinową) + premie zależne od wyników
Umowa zlecenie, po realizacji wyznaczonego celu możliwość przejścia na Umowę o pracę
Praca zdalna - nie produkujesz smogu, CO2 i innych substancji dojeżdżając do pracy
Możliwość tworzenia lepszego jutra!
Przywdziej fotowoltaiczną zbroję i wypełnij formularz, do którego dołączysz swoje CV.

Daniel

Daniel

Daniel