Doradca Terenowy

Kraków, Śródmieście

Ogłoszenie dodane: 01.06.2021

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z naszą ekipą to czysta przyjemność! Przekonaj się o tym sam i dołącz do naszego teamu!
SundayMENI i SundayWOMENKI w naszym zespole pomogą wdrożyć Ci się w strukturę firmy i będą twoim wsparciem już od początku.

Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców, wiążemy naszą przyszłość ze zmienianiem świata na bardziej zielony! Zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, aby wspólnie cieszyć się sukcesami!

Chcesz dołączyć do zespołu pełnego dobrej MOCy? Dobrze trafiłeś! Aplikuj!

#WeGivePower

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
Będziesz aktywnie pozyskiwać Klientów Indywidualnych
Doradzisz Klientom w wyborze najlepszych rozwiązań w zakresie instalacji fotowoltaicznych

Wymagania:
Idealnie, jeśli lubisz kontakt z ludźmi i pracę w terenie
Czujesz, że praca nastawiona na cel jest wyzwaniem, które chcesz podjąć!
Zależy Ci na dużej samodzielności, a organizacja pracy to coś w czym jesteś dobry

Oferujemy:
Najlepszy start w branży OZE, a dodatkowo wsparcie naszego słonecznego zespołu!
Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!
Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii. Zarobki w wysokości ponad 10 000 zł/msc!
Elastyczną formę zatrudnienia (umowa zlecenie lub B2B)
Rozwój pod okiem doświadczonego Lidera
Możliwość szybkiego awansu na stanowisko Managera!
Niezbędne narzędzia pracy
Liczne konkursy sprzedażowe i dużo więcej!
Pracę od zaraz
Nie przekonaliśmy Cię jeszcze? To sprawdź nas, bo Sunday daje moc!
*Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami, które spełniają wymagania przedstawione w ogłoszeniu.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sunday Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i wytworzonych w procesie rekrutacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

Karolina

Karolina

Karolina