ASYSTENTKA/ HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Wadowice/ wadowicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 28.09.2020

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Topolowa 14, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/20/1073

OBOWIĄZKI:
praca w gabinecie stomatologicznym na stanowisku asystentki stomatologicznej. Praca na dwie zmiany w godz. 8:00-13:00, 13:00-20:00. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie: 728 847 766.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania pożądane:
- Zawód: Asystentka stomatologiczna*

Wymagania inne:
- wykształcenie średnie zawodowe: asystentka stomatologiczna, wymagane doświadczenie w zawodzie (min. praktyka zawodowa)

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wadowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Drabek-Jamróz Lucyna Prywatny Gabinet Stomatologiczny

Adres:
Topolowa 14, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Włodzimierz Jamróz
tel: 728 847 766

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach