3700 – 4700 brutto, praca manualna, bez doświadczenia

Warszawa, Śródmieście

Ogłoszenie dodane: 07.10.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Poszukujemy osób do przyuczenia do pomocy w obsłudze i kontroli maszyn wycinających na obrzeżach Warszawy. Oferujemy darmowy dojazd do zakładu pracy z kilku lokalizacji z Centrum Warszawy. Poszukujemy osób, które zwiążą się z firmą na dłużej i będą chciały awansować na samodzielnego operatora - na danym stanowisku oferowane są jeszcze wyższe zarobki.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 505603362
CV prosimy wysyłać na e-mail: kontakt@logart.com.pl

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (w przypadku studentów do 26 roku życia, możliwe zlecenie - zależnie od preferencji),
• Pracę na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6),
• Premię miesięczną do 1100 zł brutto,
• Posiłki w pracy!
• Dowóz w miejsce pracy z Centrum Warszawy
• Opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie,
• Płatne nadgodziny - dla chętnych osób
• Pełne wdrożenie,
• W późniejszym czasie możliwość przyuczenia na samodzielnego operatora maszyn poligraficznych,
• Wolne święta i weekendy.

Zakres obowiązków:
• Praca manualna przy maszynach wycinających aluminiowe wieczka na opakowania.
• Dostarczenie półproduktów do maszyn,
• Kontrola jakościowa wyrobionego produktu,
• Zgłaszanie problemów i usterek,
• Nadzorowanie pracy maszyny.
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
• Dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej od poniedziałku do piątku,
• Chęci do pracy i rozwoju,
• Sprawność manualna.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Logart - Personnel Consulting z siedzibą w Warszawie przy ul. Smolnej 38/3, 00-375, adres e-mail: kontakt@logart.com.pl

Julia

Julia

Julia