SPRZEDAWCA

Wadowice/ wadowicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 17.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Zatorska 2, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0687

OBOWIĄZKI:
Sprzedaż towarów, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o towar, dbanie o porządek na stanowisku pracy - praca w sklepie sieci ŻABKA.
Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca w systemie dwuzmianowym na pełny etat w godz. 6 -23 (godziny pracy do ustalenia, zgodnie z grafikiem).Praca również w soboty. Możliwość zatrudnienia w ramach umowy zlecenie. Wynagrodzenie adekwatne do rodzaju zatrudnienia.
Kontakt z pracodawcą osobisty: Wadowice, ul. Zatorska 2 poprzedzony kontaktem telefonicznym:606 795 083.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:
- Wykształcenie nie jest istotne, książeczka sanepidowska, chęc do pracy, punktualność, umiejętność dobrej organizacji pracy, samodyscyplina.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wadowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Natalia Kucia

Adres:
Zatorska 2, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
tel: 606795083

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon - Kontakt osobisty porzedzony kontaktem telefonicznym

Wymagane dokumenty:
CV, może być skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach