RECEPCJONISTA

Świnoujście/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 08.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Słowackiego 10/12, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/0263

OBOWIĄZKI:
Obsługa gości, wprowadzanie rezerwacji, obsługa skrzynki mailowej, pobieranie płatności, obsługa programu komupterowego,współpraca z innymi działami.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:
- Doświadczenie zawodowe: mile widziane.
Umiejętności - uprawnienia: Obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera.
Znajomość jęza obcego: mile widziana znajomość jęz. niemiecki, jęz. angielski
System i rozkład czasu pracy: ruch ciągły
Okres zatrudnienia: 15.05.2024r. - 31.10.2024r.
Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną: Warszawianka ul. Słowackiego 10-12 Świnoujście

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Świnoujście
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych

Adres:
Słowackiego 10/12, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
Zdzisława Gronowicz
tel: 888 708 857

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu