Operator maszyn * Panie i Panowie * NOWE warunki

Legionowo/ legionowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 16.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Zależy Ci na pracy która zapewni Ci stabilność i rozwój? Masz doświadczenie jako Operator/ka maszyn?

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy
nowe atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + dodatki) uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia
pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (6-14,14-22), dla osób chętnych możliwa praca w godzinach dodatkowych lub w weekendy
zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie (student brutto=netto)
pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, paczki świąteczne
pracę w prężnie rozwijającej się organizacji z nowoczesnym parkiem maszynowym i czystą produkcją
możliwość rozpoczęcia pracy w niedługim terminie
Zadania
obsługa maszyn z panelami PLC (np. kartoniarki, nalewarki, foliarki, falcerki itp.)
kontrola jakości, pakowanie produktu
regulacje, przezbrajanie maszyn
raportowanie
Oczekujemy
doświadczenia w obsłudze maszyn
chęci do nauki i rozwoju

Dogodna lokalizacja: Warszawa, Białołęka

Zgłoszenia prosimy przesłać poprzez formularz aplikacyjny, lub zapraszamy do kontaktu - 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915Legio

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna