KONTROLER JAKOŚCI

Żagań/ żagański/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 16.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Kożuchowska 5, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie
Nr oferty: StPr/24/0338

OBOWIĄZKI:
Kontrola jakości produktów, pokowanie detali.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:
- chęć do pracy

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Żagań
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY GALWANIZERNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Kożuchowska 5, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Dane kontaktowe:
Aleksandra Kuta
e-mail: kadry@galwanizernia.pl
tel: 697688937

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8.00-16.00

Wymagane dokumenty:
Na spotkanie z pracodawcą należy zgłosić się z otrzymanym skierowaniem do pracy oraz dokumentami aplikacyjnymi.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu